Titles you rated
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5