Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 4.0