Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 1.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 1.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
TakenRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5