Titles you rated
TriangleRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 2.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 1.5
Ice AgeRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 4.0
First BloodRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 3.5