Movies
Ratings
574
Public EnemyRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 2.0
A Letter to MomoRated ★ 2.5
Ashes of Time ReduxRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 3.0
PapillonRated ★ 3.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 1.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.5
Bad Boys IIRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5