Titles you rated
17 AgainRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.5
Tokyo GirlRated ★ 4.0
L.DKRated ★ 4.5
The Liar and His LoverRated ★ 4.0
Close Range LoveRated ★ 3.5
Love for BeginnersRated ★ 4.0
Say 'I Love You'Rated ★ 3.5
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 4.5
From Me To YouRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.5