Series
Ratings
65
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
- Gokusen Season 3Rated ★ 2.0
Gokusen Season 2Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0