Movies
Ratings
591
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
BorderRated ★ 5.0
Maggie's PlanRated ★ 4.0
First ReformedRated ★ 4.0
Lady MacbethRated ★ 4.5
HugoRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Scarlet InnocenceRated ★ 4.0
MisbehaviorRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Running ActressRated ★ 4.5
Clouds of Sils MariaRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
20th Century WomenRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5