Titles you rated
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 3.5
Over and Over AgainRated ★ 3.0
Wrong TurnRated ★ 3.0
AquamarineRated ★ 3.0
Leroy & StitchRated ★ 3.5
The First Amendment of KoreaRated ★ 2.5
Bring It On: In It To Win ItRated ★ 3.0
Grandma And Her GhostsRated ★ 3.5