Movies
Ratings
606
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Travelling Cat ChroniclesRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 0.5- Sherlock HolmesRated ★ 2.0
Deadpool 2Rated ★ 2.5
First ManRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.5
Independents' DayRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.0
Flying ColorsRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
MiraiRated ★ 1.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 3.0
Yowamushi Pedal: The MovieRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5