Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Sweet Home, Sweet HoneyRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0