Titles you rated
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 0.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0