Movies
Ratings
254
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
RunRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0