Series
Ratings
136
Fight For My WayRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0