Titles you rated
The MatchRated ★ 1.5
InterstellarRated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 1.5
AlienoidRated ★ 3.0
Project Wolf HuntingRated ★ 1.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 2.0
A Bloody AriaRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
Se7enRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5