Series
Ratings
12
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.0
Prison Break Season 4Rated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 2.5