Series
Ratings
52
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
HealerRated ★ 4.0- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 2.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
RememberRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0