Titles you rated
ACCA: 13-Territory Inspection Dept RegardsRated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
You Complete MeRated ★ 3.5
Unrequited LoveRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Unrequited LoveRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 5.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.5- 슈퍼갤즈Rated ★ 4.5
Spring Has ComeRated ★ 3.0- アシガールSP ~超時空ラブコメ再び~Rated ★ 4.0
- Will This Love Is a Checkmate?Rated ★ 2.5
- 날씨 언니Rated ★ 3.0
- ドS刑事Rated ★ 4.0
- Perfect SonRated ★ 3.5