Movies
Ratings
20
SecretRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0