Movies
Ratings
900
The World of LoveRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
StreamingRated ★ 0.5
SinnersRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5