Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.0
The Gray ManRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
RRRRated ★ 5.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 2.5
Free GuyRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
HolidateRated ★ 3.5