Series
Ratings
46
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.5
Marriage ContractRated ★ 2.5- The LoverRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 2.5
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 3.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5