Movies
Ratings
22
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 1.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5