Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 5.0
The Jazz SingerRated ★ 3.0
All Quiet On The Western FrontRated ★ 3.5
Ballet libellaRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.0
CureRated ★ 3.0