Titles you rated
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The 6th DayRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0