Titles you rated
WALL-ERated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
Step Up All InRated ★ 2.0
Piranha 3DRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 2.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.5