Titles you rated
I am Your TeacherRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.0- Sharp3Rated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0