Movies
Ratings
141
HomunculusRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 4.0
Kakegurui: The MovieRated ★ 3.0
Kakegurui the Movie Part 2Rated ★ 3.0
What She Likes...Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Death Note: Light Up the New WorldRated ★ 3.0
Samurai ShiftersRated ★ 3.0
RecallRated ★ 4.0
The Wife of a SpyRated ★ 4.0
Kamen Rider Reiwa: The First GenerationRated ★ 3.5- A Liar and a Broken GirlRated ★ 3.0
ParksRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
No Longer HumanRated ★ 3.0
RageRated ★ 4.0
Pat & MatRated ★ 2.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5