Titles you rated
- KakeguruiRated ★ 3.5
- KakeguruiRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.5
Path of the DragonsRated ★ 2.5- アカギRated ★ 3.0
AkagiRated ★ 3.5
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.0
TamiouRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 4.5
The GuestRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0- 데드 스톡 ~미지에의 도전~Rated ★ 3.5
Kamen Rider Den-ORated ★ 4.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 3.5
Masked Rider Φ'sRated ★ 4.0