Titles you rated
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
CarolRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5