Titles you rated
Join My TableRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0- IslandRated ★ 4.0
- BossRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5