Movies
Ratings
69
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Marley & MeRated ★ 5.0
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 5.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Mood of the DayRated ★ 3.0
UnforgettableRated ★ 4.5