Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
QuickRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5