Series
Ratings
50
The King and IRated ★ 4.0
The Return of IljimaeRated ★ 4.0
Road No. 1Rated ★ 4.5
Modern FarmerRated ★ 0.5
Golden CrossRated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 3.5
Five EnoughRated ★ 4.0
BloodRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Heart to HeartRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0