Movies
Ratings
252
Han Gong-juRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
Macross: Do You Remember Love?Rated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0