Movies
Ratings
259
11 A.M.Rated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
The Hangover Part IIIRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 3.5