Titles you rated
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.5
First ManRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
The WalkRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 1.5
I Am Number FourRated ★ 2.5
Stuart LittleRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5