Titles you rated
BargainRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
VolverRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
SnowdenRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Queen of CrimeRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 2.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0