Series
Ratings
66
Worlds WithinRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.0
The Queen of OfficeRated ★ 1.0
I Have a LoverRated ★ 1.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 0.5
Warm and CozyRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.0