Titles you rated
Personal TasteRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 3.5
SignRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.5