Titles you rated
Death NoteRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0