Series
Ratings
14
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Let's Eat Something, AnnaRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Dead SetRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5