Titles you rated
On AirRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Save The Last Dance for MeRated ★ 4.0
Golden CrossRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.5- Fairy CommiRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5