Movies
Ratings
410
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 5.0
Safe HouseRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
The Last Witch HunterRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 2.0