Titles you rated
The Big ShortRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
The FakeRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 2.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 3.5
Holy MotorsRated ★ 1.5
Before MidnightRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 1.5