Movies
Ratings
265
Real SteelRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.5- Fighter In The WindRated ★ 4.5
 
Rules of DatingRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0