Movies
Ratings
120
CloverfieldRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0