Movies
Ratings
390
Se7enRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 2.0
SelmaRated ★ 3.0
NewnessRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 2.0
Saw IIIRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
CartRated ★ 2.5