Movies
Ratings
81
Attila MarcelRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 1.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 2.5
Closer to HeavenRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0