Series
Ratings
266
NCT Universe: LASTARTRated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0